Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
zastanówcie się sekta? szatan?! ludzie litości śmieszni jesteście!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie spokój juz tej sprawie! Dajcie im w spokoju spoczywać [*]. ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to co? egzorcysta juz byl w Belzycach i powiedzial jak bedzie, jeszcze 2 trupy i koniec klatwy .... brak slow na te plotki ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mowicie ze dilera do obozu pracy a moze was do obozu pracy ze jaracie to swinstwo co sprawia wam to frajde watpie a raczej kozaki rpzed znajomymi z ejaracie W GŁOWACH SIE POpier***ILO !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mysle ,ze to jest grubsza sprawa dla policji ktora powinna sie tym zajac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie bawią się magią i okultyzmem, nie zdając sobie sprawy, że szatan naprawdę istnieje. Potem szukają przyczyn tragedii w trudnej sytuacji życiowej i słabej psychice..........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ziomek napisał:
Z tego co się ja orietuje wyszytkich tych co się powieśsili łaczyły narkotyki akurat wyszytkich tych chłopaków znałem a jeden to był moj brat cioteczny Naprawde przykro słyszeć o takiej tragedi współczucia dla rodzin... A co do tego że mieli konflikt z prawem to przeciesz nic takiego wiekszość obywateli jeest notowana, nawet złamanie przepisów drogowych to tez przestempstwo i czy takiego statystycznego kierowce nazywamy "bandytą"??? Odpowiedzmy sobie sami...
statystyczny kierowca nie kradnie, nie ćpa, nie bije.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co ktoś zgłosił to do gazety? Rodziny tych ofiar cierpią i muszą jeszcze wysłuchiwać okropnych komentarzy na ten temat. Ludzie maja rożne problemy.. zdąża się, że nie mogą już wytrzymać i tracą sens życia. Jaka sekta? Ktoś wymyśla jakieś bajeczki dla rozgłosu, bez sens... Dajcie sobie już z tym spokój. Nawet jeśli te sprawy maja coś wspólnego ze sobą to i tak nie dowiemy się o tym, bo oni już nie żyją. Wiadomo jacy są teraz młodzi ludzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ich śmierć to zwykłe tchórzostwo i problemy z psychiką, ale co się dziwić jak bufa się klej od X lat za garażami, na karku kilka spraw sądowych i zerowe perspektywy na przyszłość. Osobiście uważam, że wyjdzie to tylko na plus społeczności Bełżyckiej, bo nie będzie już darcia mordy po nocach, niszczenia i okradania samochodów i deb***nych podpisów CIKE,CIKE malowanych kredkami na świeżo odmalowanych budynkach. Zostało jeszcze kilku podobnych głupków ale być może się teraz uspokoją ... lub pójdą w ślady kolegów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kowalski napisał:
Ich śmierć to zwykłe tchórzostwo i problemy z psychiką, ale co się dziwić jak bufa się klej od X lat za garażami, na karku kilka spraw sądowych i zerowe perspektywy na przyszłość. Osobiście uważam, że wyjdzie to tylko na plus społeczności Bełżyckiej, bo nie będzie już darcia mordy po nocach, niszczenia i okradania samochodów i deb***nych podpisów CIKE,CIKE malowanych kredkami na świeżo odmalowanych budynkach. Zostało jeszcze kilku podobnych głupków ale być może się teraz uspokoją ... lub pójdą w ślady kolegów...
Jesteś totalnym zerem i h*j wiesz o życiu. sam/sama się kur_wo powieś!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kowalski, nie znałeś ich to tak nawet się nie wypowiadaj! Jeden z nich to mój przyjaciel z klasy, nawet z ławki, który miał 100% z próbnej matury z angielskiego. O czymś to świadczy. To był wyjątkowo inteligenty człowiek, który nigdy nie oddał by się szatanowi. Nie wiesz we wszystko co tutaj piszą! Dziennikarze zawsze bazują na sensacji. Impuls.. to wszystko wyjaśnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOWALSKI TY KU.wo CFWLU MECZONY H..a wiesz o tej sprawie CIOTO J....a sklej ryj SUKO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiecie co , nie jestem w ogole od was ale jest to dla mnie zupełnie dziwne co sie tam dzieje, z tego co wiem to bełzyce naleza do małych miasteczek...i po usłyszeniu tego w wiadomosciach dokładnie miałam takie odczucia jak ci ktorzy gadaja według was głupoty.. dlaczego? sama miałam do czynienia z taka osoba ktora wstapiła do sekty. na 10 osob ktore w niej uczetsnicyzły tylko on przezył reszta sie powiesiła.. inna opcja... czy na pewno oni sami sie powiesieli? bo to tez mi sie nasuwa na mysl.. albo brali naroktyki ktore nie tak dawno wyszły na rynek i powoduje mysli samobojcze... nie sadze , ze w tak małym miasteczku miało do czynienia przygnębienie u tak wielu osób a w konsekwecnji smierc samobojcza przez powieszenie... dla mnie to co najmniej dziwne...wiem , ze zaraz tu pewnie zostane zninczowana aczkolwiek intersesuje sie ta tematyka a co najbardziej mnie zdziwilo , ze ktos powiedział , ze ma ich zginac 6? to tak jakby ktos wiedział , ze jeszcze jedna osoba musi sie powiesic... 6- liczba szatana... dobra chyba za bardzo się wczułam..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w każdej tragedia jest ofiarą przyjaciel, ktoś bliski wiec sie tak nie ciskajcie.... forum - każdy ma prawo wyrazić własne zdanie... od tego jest...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ku*** z Bełżyc te męskie i żeńskie,którzy{-re} się wypowiadali negatywnie na temat zmarłych na tym forum , zajmijcie się swoimi problemami bo,może i was kiedyś taka tragedia w rodzinie spotkać. A wtedy będziecie pewnie z wypiekami na twarzy czytali co inni''mądrzy tacy jak wy''piszą na ich temat.A ci kibice internetowi żądni sensacji z poza Bełżyc,którzy pisali negatywnie o nieżyjących zachowajcie swoje mądrości dla swoich bliskich,bo ch*** wam do tego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Twój nick mówi sam za siebie. Co do tych śmierci powinny być przeprowadzone sekcje zwłok. A kto wie czy nie bryluje w BCach diler, który oferuje nie wiadome co ? Potem psycha siada np. po odstawieniu i o tragedie nie trudno ? ;/ Organy ścigania powinny się tym zająć bo to nie jest normalne !!!
masz racje te samobujstwa musi cos laczyc i gliny powinny sie tym zajac szczegolowo,po to sa szkoleni ,zeby weszyc a nie tylko brac kase
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki diler Kur.. trzmyalji sie razem i razem odeszli taka byla ich wola sami to zrobili . byli tego świadomi. Leko nie mieli napewno życiu.Kowalski taki jestes madry to podaj jeszcze to reszte ku... cwoku wszycy sie wypowiadaja a tylko 20% osob z tego forum wie o co chodzi na prawde a buraki nie z beł. niech szukja sensacji na swoich wsiach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kowalski, nie znałeś ich to tak nawet się nie wypowiadaj! Jeden z nich to mój przyjaciel z klasy, nawet z ławki, który miał 100% z próbnej matury z angielskiego. O czymś to świadczy.
Sorki, nie uściśliłem swojej wypowiedzi, chodziło mi o tych dwóch ostatnich, reszty nie znałem. A to co napisałem to moje prywatne zdanie i możecie się z nim nie zgadać, a jak już chcecie coś odpisać to merytorycznie, bo rzucanie ku***mi nie robi na mnie wrażenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kowalski, jacy by nie byli, to jednak byli ludzie. Nikt nie jest idealny. Nie wolno nam mówić, że dobrze, ze nie żyją. Ciekawe co byś zrobił, gdyby powiesił się ktoś z twojej najbliższej rodziny i poza tym, nie masz w niej żadnej czarnej owcy, wszyscy są perfekcyjni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
R S P napisał:
KOWALSKI TY KU.wo CFWLU MECZONY H..a wiesz o tej sprawie CIOTO J....a sklej ryj SUKO
KOWALSKI MA PRAWO WYRAZIĆ SWOJE ZDANIE, A TY SIĘ TAK NIE CISKAJ, BO CI SIĘ JESZCZE COŚ STANIE, czyżby trochę prawdy w tym było?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 57

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...